Book of Ra Bingo

Book of Ra Bingo varētu būt pamatīgs pārsteigums klasisko versiju cienītājiem. Relīze piedāvā klasisko bingo galda spēli, kādas pieejamas online kazino. Šajā gadījumā gan atšķirību rada bonusa spēle, kurā, atgriežoties spēļu automātu spēlē, var iegūt papildu laimestus.

  Book of Ra Bingo pamatā spēlējama kā jebkura bingo spēle. Tā sākās ar spēlētāja kartīšu skaita (1-4) un likmes izvēli vienai kartītei. Likme vienā kartītē ir 0,10-10.00 monētas. Katrā kartiņā ir 15 skaitļi 5×3 formāta laukumā, kuros var atrasties skaitļi no 1 līdz 90. Ja izvēlies spēlei vairākas kartītes, skaitļi tajos nepārklāsies, padarot katru izvēli unikālu.

  Pēc likmes un kartīšu izvēles sākas partijas izspēle. Ekrānā tiks nejauši izlozēti 30 skaitļi, kuri būs redzami apakšā. Ja kāds no tiem sakritīs ar kartītē esošajiem, tas tiks atzīmēts. Būtībā mērķis ir sakrāt kādu no kombinācijām, iegūstot attiecīgu laimestu. Jo sarežģītāka kombinācija, jo lielāks laimests. Tāpat spēlētājs var izvēlēties starp lēno un ātro izspēli.

  Kombinācijas/laimesti:

  • Līnija (One line) – 3x no veiktās likmes
  • Bulta (Arrow) – 3x no veiktās likmes
  • Cross (Krusts) – 6x no veiktās likmes
  • Trīsstūris (Triangle) – 10x no veiktās likmes
  • Šaha galdiņš (Checkerboard) – 40x no veiktās likmes
  • Mazais kvadrāts (Small Square) – 40x no veiktās likmes
  • Lielais M (Big M) – 70x no veiktās likmes
  • Divas līnijas (two line) – 100x no veiktās likmes
  • Kolonnas (Collums) – 400x no veiktās likmes
  • Pilns laukums (Full Card) – 1500x no veiktās likmes

   

  Var gadīties, ka ar 30 izlozes bumbiņām nepietiek un laimestam esi ļoti tuvu. Tādā gadījumā iespējams iegādāties papildu izlozes bumbiņas, pa vienai gājienā. To maksa būs mainīga, spēle tos nosaka dinamiski, atkarībā no tā, cik liela būs potenciālā uzvara. Spēlētājs var iegādāties sev nepieciešamo papildu bumbiņu skaitu bez ierobežojumiem.

  Tiklīdz ir izlemts, ka vairāk bumbiņu nav nepieciešams, var spiest “collect” pogu, ja iegūti laimesti. Šajā punktā izspēle noslēdzas un tiek izmaksāti laimesti par iegūtajām kombinācijām. Sākot nākamo izspēli var mainīt kartīšu skaitu un likmes lielumu.

  Book of Ra Bingo ir divas īpašas opcijas, kas to atšķir no klasiskās bingo spēles. Pirmkārt, spēlē ir divas īpašas kombinācijas, kas dod nevis laimestu, bet bezmaksas griezienus Book of Ra Deluxe tipa minispēlē – “Picket Fence” un perimetra kontūra (perimeter outline).

  Abas minētās kombinācijas piešķir 10 brīvo griezienu bonusa spēli, kurā, kā ierasts, tiek izlozēts nejaušs īpašais simbols, kurš parādoties laukumā izplešas pa visu rulli. Atšķirības gan ir piešķirtajās izmaksas līnijās. “Picket Fence” kombinācija dos piecas izmaksas līnijas, kamēr perimetrs ļaus iegūt uzvarošās simbolu kombinācijas desmit izmaksas līnijās. Laimesti bezmakasas griezienos svārtās no 5x trim zemas izmaksas simboliem līdz pat 10000x, ja iegūti pieci piedzīvojumu meklētāji.

  Spēlē pieejams arī progresīvais džekpots. Tas iegūstams, ja izspēlē sakrāj pilnu kartīti bez papildu bumbiņu iegādes. Džekpota lielums parasti redzams virs spēles laukuma.

  Book of Ra Bingo nenoliedzami ir interesants veidojums, kurā lieliski apvienota klasiskā bingo spēle un spēļu automāti. Spēle aizraus pat tos, kuriem bingo ikdienā īsti neinteresē.

  Book of Ra Bingo bezmaksas

   Book of Ra Bingo sākotnēji var būt pietiekami mulsinoša, it īpaši, ja reti saskaries ar bingo spēli. Tieši tāpēc iesakām to izmēģināt bezmaksas, lai pārbaudītu visas opcijas, iegūtu bezmaksas griezienus un izstrādātu potenciālas stratēģijas.