Book of Ra Dice

Book of Ra spēļu veidotājiem acīmredzami patīk apvienot klasiskas spēles. Šoreiz Book of Ra Dice versijā spēļu automātiem pievienoti metamiem kauliņi.

  Metamo kauliņu vēsture stiepjas pat četru tūkstošu gadu senā pagātnē un tie parādījušies pat pirms kārtīm. Senie ēģiptieši metamos kauliņus izmantoja “Senet” spēlē, kas vismaz daļēji izskaidro šādu Book of Ra Dice spēles kombināciju.

  Ierastajiem spēles simboliem izstrādātāji pievienojuši klāt metamā kauliņa vērtību vai īpašu simbolu. Nemainīgi ir spēles tehniskie rādītāji – pieci ruļļi ar desmit izmakas līnijām un teorētisko izmaksu procentu (RTP) 95.10%, kā arī plašs veicamo likmju intervāls.

  Līdzīgi kā oriģinālā, bonusa spēle ir bezmaksas griezienu formā ar nejauši izvēlētu īpašo simbolu, kurš parādoties laukumā izpletīsies pa visu rulli.

  Book of Ra Dice piedāvā desmit simbolus, taču katrs no tiem saņēmis savu metamā kauliņa vērtību vai simbolu. Zemākās vērtības simboli (10-A) papildus apzīmēti ar 2-6 metamo kauliņu skaitļiem, savukārt augstās vērtības simboli papildināti ar kauliņiem, uz kuriem redzami īpaši hieroglifi. Piemēram, vertīgākais piedzīvojumu meklētāja simbols atzīmēts ar sarkana hieroglifa metamo kauliņu.

  Spēles brīvo griezienu funkciju aktivizē grāmatas, kuras vienlaicīgi arī strādā kā “Wild” simbols. Arī grāmatām piešķirts savs īpašais metamais kauliņš. Lai aktivizētu brīvos grizienus, laukumā nepieciešams savākt vismaz trīs grāmatas, kas attiecīgi piešķirs 10 brīvos griezienus. Pirms tiem saņemsi nejauši izlozētu īpašo simbolu, kurš griezienu laikā spēs izplesties pa visu laukumu. Maksimāli iegūstamais laimests brīvo griezienu laikā ir 5000x no izvēlētās likmes.

  Kā jau noprotams, spēle ir identiska Book of Ra Deluxe, taču ar dizainiskām niansēm un svaigāku izskatu. Dažiem metamie kauliņi šķitīs traucējoši, citiem kā patīkams papildinājums, gaumes ir dažādas.

  Ja vēlies izmēģināt Book of Ra Dice bezmakas, to vari darīt šeit. Bez liekiem uztraukumiem vai zaudējumiem. Saņem virtuālos līdzekļus un spēlē cik vien ilgi vēlies.