Book of Ra Jackpot Edition

Book of Ra Deluxe Jackpot Edition principā ir identiska ar slaveno Book of Ra Deluxe, vienīgā atšķirība ir piedāvātā progresīvā džekpota funkcija. Piecu ruļļu un desmit izmaksu līniju spēlē spēlētājs nokļūst Senās Ēģiptes dārgumu medībās, neiztiekot arī bez ierastās brīvo griezienu bonusa spēles.

  Farona slēpto dārgumu atrašana ir Book Of Ra Deluxe Jackpot Edition galvenais mērķis. Novomatic veidotais spēļu automāts tiek spēlēts piecu ruļļu un 10 izmaksas līniju laukumā, kurā iespējams iegūt brīvos griezienus ar nejauši izvēlētu īpašo simbolu. Tāpat veiksmes gadījumā ar progresīvā džekpota palīdzību var sevi iepriecināt ar vareniem laimestiem.

  Spēlē pieejama datorā vai jebkurā viedierīcē. Likmju intervāls ir no 0,40 eiro līdz 50 eiro robežās. Simboli Book Of Ra Deluxe Jackpot Edition ir tie paši ierastie: 10-A zemākās vērtības simboli, kā arī Senās Ēģiptes tematikas augstās vērtības simboli.  To starpā ir skarabejs un statuja, kas dod līdz 75x laimestu no veiktās likmes, kā arī mūmijas sarkofāgs un piedzīvojumu meklētājs, kurš maksimāli var pieškirt 500x laimestu no veiktās likmes.

  Ruļļos redzēsi arī visu mīlētas grāmatas. Tās vienlaicīgi strādā ka “scatter” un “Wild” simbols. 3-5 grāmatu dabūšana ļaus laimēt līdz pat 200x no veiktās likmes, kā arī aktivizēs desmit brīvos griezienus ar nejauši izvēlētu īpašo simbolu, kurš izkrišanas gadījumā izpletīsies pa visu rulli.

  Teorētiskais izmaksu procents spēlei ir 95,10%, kā arī tā piedāvā vidēja līmeņa risku.

  Kā jau noprotams, ja esi spēlējis ierasto Book Of Ra Deluxe, sākumā būtiskas atšķirības neievērosi. Kas principā ir tiesa, tomēr ar nelielu niansi – progresīvā džekpota iespēju.

  Spēlējot bāzes un bonusa spēli, dažiem simboliem redzēsi klāt zelta monētu. Katru reizi, kad šādi simboli parādās spēles laukumā, monētas nonāks īpašā zelta lādē. Brīdī, kad lādē būs pietiekami daudz zelta monētu, nonāksi īpašā džekpota spēlē.

  Tur iegūsi iespēju izvēlēties kādu no 12 monētām, zem kurām slēpjas viens no četriem dārgakmeņiem. Kad būsi sakrājis trīs vienādus dārgakmeņus saņemsi vienu no četriem džekpotiem – Minor, Mini, Major vai Grand. Precīzu katra džekpota lielumu noskaidrosi virs spēles ruļļiem.

  Ja tev patīk klasiskā spēles versija, tad arī Book Of Ra Deluxe Jackpot Edition neliks tev vilties. Ierastais dizains, simboli un bonusa spēle, taču progresīvā džekpota iespēja padara visu vēl azartiskāku un aizraujošāku.

  Book of Ra Jackpot Edition bezmaksas

   Ja pārbaudīt, cik reāli spēlē ir iegūt progresīvo džekpotu, taču nevēlies riskēt ar saviem līdzekļiem, lielisks glābiņš ir bezmaksas versija. Tā vari spēlēt ar neierobežotiem virtuālajiem līdzekļiem un bez bēdas krāt džekpotam nepieciešamās monētas.

  Ja jūti, ka esi gatavs cīnīties par to un citiem laimestiem uz īstu naudu, dodies uz online kazino.