Book of Ra Magic

Book of Ra Magic ir viena no svaigākajām spēļu automātu kulta klasikas versijām, kas izdota 2018.gadā. Var škist, ka tā diži neatšķiras no citām versijām, tomēr būsi patīkami pārsteigs pieredzot atšķirības ar savām acīm.

  Protams, tematiski viss ir tas pats – Senā Ēģipte, kur pieci ruļļi ierastajās desmit izmaksu līnijās izkārtoti kapenēs, ļaujot sajust dārgumu tuvumu jau ieejot spēlē. Kopumā dizains, ņemot vērā relīzes svaigumu, ir nedaudz mūsdienīgāks nekā iepriekšējās versijas .

  Izskatās, ka izstrādātāji Novomatic (GreenTube) gatavi Book Of Ra attīstīt mūžīgi. Ir ļoti interesanti sekot līdzi, kādi āķi tiks iekļauti jaunajās versijās un bieži vien tie pārsteidz. Bez pārsteigumiem, arī Book of Ra Magic centrā ir brīvie griezieni, taču šajā gadījumā tie potenciāli būs vēl ienesīgāki kā jebkad.

  Spēles 95,03% teorētiskais izmaksu procents ir zem vidējā, taču augstais risks un lielo uzvaru potenciāls tev neatstās vienaldzīgu. Jaunajā versijā nav arī aizmirsts par draudzīgajām un plašā intervāla likmēm, kuras šoreiz ir no 0,01 (viena līnija) eiro līdz 50 eiro (10 līnijas, pieci eiro līnijā). .

  Simboli ir klasiskajā stilā un būtiskas izmaiņas tajos nav, taču atkārtošana ir zināšanu māte:

  • Piedzīvojumu meklētājs/Arheologs – laimests līdz 500x no veiktās likmes
  • Grāmata (vienlaicīgi Wild un Scatter) – laimests līdz 200x no veiktās likmes
  • Mūmijas sarkofāgs – laimests līdz 200x no veiktās likmes
  • Statuja – laimests līdz 75x no veiktās likmes
  • Skarabejs – laimests līdz 75x no veiktās likmes
  • Kāršu simboli (10-A) – līdz 15x no veiktās likmes

  Galvenais Book of Ra Magic bonuss ir brīvie griezieni. Lai tos iegūtu, nepieciešams pamatspēlē savākt vismaz trīs grāmatas jeb scatter simbolus. Neatkarīgi no grāmatu skaita, spēlētājs sākumā saņem desmit brīvos griezienus.

  Pirms griezieniem tiek izvēlēts viens nejaušs un jebkādas vērtības simbols. Parādoties spēles laukumā, tas izpletīsies pa visu rulli un palīdzēs iegūt laimestus. Te arī slēpjas spēles āķis.

  Brīvo griezienu laikā savācot vēl vismaz trīs grāmatas, tiek piešķirti papildu griezieni. Taču arī tas nav viss. Tiek arī izlozēts īpašais simbols, un tas nevis nomaina jau esošo, bet pievienojas klāt.  Attiecīgi lielas veiksmes gadījumā iespējams iegūt līdz pat 90 brīvo griezienu ar visiem deviņiem simboliem kā īpašajiem, kuri izpletīsies pa ruļļiem.

  Aizpildot ekrānu ar piedzīvojumu meklētāja simbolu, iespējams saņemt 5000x laimestu no veiktās likmes. Pieņemot, ka spēlē ar maksimālo 50 eiro likmi, laimests būs 250 tūkstoši eiro. Pietiekami iespaidīgs tas būs arī ar 10 eiro likmi – 50 tūkstoši eiro.

  Protams, kas tāds tiek pieredzēts ļoti reti, bet laimesti arī būs pietiekami lieli arī tad, ja brīvo griezienu laikā savāksi vairākus īpašos simbolus ar zemāku vērtību.

  Nekur nav pazudusi arī ierastā “gamble” funkcija, kur var daudzkāršot iegūto laimestu kāršu krāsas minēšanas mini-spēlē. Atceries – nepareizs minējums liks tev zaudēt visu iegūto.

  Book of Ra Magic noteikti nav domāta visiem spēlētājiem, taču arī šī versija īsajā pastāvēšanas laikā ieguvisi pietiekamu popularitāti. Jā, papildu īpašie simboli brīvajos griezienos ir ļoti saistoši, taču, ņemot vērā spēles augstā riska dabu, tas nenotiks pārāk bieži. Tajā pašā laikā, nevar zināt, kad pienāks tavs veiksmīgais grieziens.

  Book of Ra Magic bezmaksas

   Ja nejūties pietiekami gatavs ieguldīt savus līdzekļus un riskēt ar tiem, izmēģini Book of Ra Magic bezmaksas! Tādā veidā vari izprast spēles nianses, izbaudīt bonusa spēles un izveidot sev piemērotāko likmju stratēģiju.