Book of Ra Mystic Fortunes

Book of Ra Mystic Fortunes ir kārtējā izstrādātāja Novomatic spēļu automātu spēle, kura bāzēta uz kulta sērijas populārāko versiju Book of Ra Deluxe. Dodamies kārtējā ceļojumā uz Seno Ēģipti, kur notiks dārgumu medības. Vienīgā būtiskā atšķirība ir četri dažāda lieluma fiksētie džekpoti.

  Vizuāli Book of Ra Mystic Fortunes ir tikpat kā identiska saviem priekšgājējiem – spēles laukums ar pieciem ruļļiem un desmit izmakas līnijām atrodas Senās Ēģiptes kapenēs, piedāvāto simbolu klāstā ir ierastie kāršu simboli (10-A), kā arī īpašie skarabeja, statujas, mūmijas sarkofāga un piedzīvojumu meklētāja formā, kas maksimāli dos pat 200x laimestu no veiktās likmes.

  Šeit gan var aizmirst par visiem spēlētājiem draudzīgo likmju formātu. Arī šajā gadījumā obligāti nav jāspēlē ar maksimālo līniju skaitu, taču minimālā likme būs viens eiro, kamēr maksimālā 50 eiro. Jāņem vērā, ka augstas minimālās likmes džekpota spēlēm nav nekas neierasts.

  Protams, arī Book of Ra Mystical Fortunes ir leģendārais grāmatas simbols, kas vienlaicīgi strādā kā “Wild” un “Scatter” simbols, kurš piešķir 10 bezmaksas griezienus. Pirms brīvo griezienu sākuma spēlētājam tiek piešķirts nejauši izvēlēts spēles simbols, kurš bonusa spēles laikā izpletīsies pa visu rulli parādīšanās gadījumā. Ja nejauši izvēlētais īpašais simbols ir vērtīgais piedzīvojumu meklētājs, tad maksimāli iegūstamais laimests būs 2000x no veiktās likmes (simboli uz visiem ruļļiem).

  Book of Ra Mystic Fortunes grāmatas strādās arī kā nejaušs džekpota funkcijas aktivizētājs. Nonākot džekpota spēlē, spēlētājam parādīsies laukums ar 12 zem monētām paslēptiem dārgumiem. Sakrājot trīs vienādus dārgumus iespējams iegūt kādu no trim džekpotiem, turklāt zaudējumu iespēja netiek pieļauta:

  • Mini – 5x no veiktās likmes
  • Minor – 20x no veiktās likmes
  • Major – 800x no veiktās likmes
  • Grand – 10000x no veiktās likmes

  Grand džekpots dažādos kazino gan var būt atšķirīgs.

  Kā jau noprotams, Book of Ra Mystic Fortunes vairāk paredzēts īsteniem, turklāt naudīgiem dārgumu meklētājiem. Viena eiro minimālā likme diez vai būs simpātiska parastam spēlētājam, kurš tikai meklē izklaidi vai spēlē ar nelielu naudas summu kontā. Ja turpināsi spēlēt ierasto Book of Ra Deluxe, neko nezaudēsi, tomēr neviens neliedz šad un tad noriskēt. Varbūt tieši tavi griezieni būs liktenīgie.